Wycieczka do FlyParku
Treść
Dziewczynki zaangażowane w pracę sklepiku szkolnego wybrały się wraz z opiekunami do FlyParku oraz na małe "co nieco" . Była to forma podziękowania i nagrody za ich całoroczną pracę, zaangażowanie oraz poświęcony czas na rzecz naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy za odpowiedzialność, sumienność i aktywny udział w prowadzeniu sklepiku szkolnego.
Przypominamy, że środki zgromadzone dzięki działalności sklepiku są przeznaczane na nagrody dla uczniów, dofinansowanie wycieczek oraz organizację imprez i wydarzeń szkolnych.